Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy működik a szaporító...

Hogy működik a szaporító fejés? Azt tudom, hogy 7-7-5-5-3-3-1-1 percig kell fejni. De mikor várható eredmény?

Figyelt kérdés
Vészesen csökken a tejem, ezért próbálkozok ezzel. Hányszor kell egy nap, mikor? Én most próbáltam először, de szinte alig jött valami a fejővel. Folyamatosan kell pumpálni?
2011. febr. 19. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a módszerrel szaporítottam. Én elejében 3 óránként fejtem, intenzitással. Azt a 32 percet folyamatosan fejd, felváltva a cicidet.

Kitartás, az első pár fejésnél ne várj változást, azzal csak ingert fejtesz ki, hogy neked több tejcsi kell, és idő kell míg a szervezeted el kezd dolgozni.

Igyál mellette valamilyen tejszaporító teát, de összesen a levesen kívül napi 3-4l folyadékot. Nagyon fontos. Ha nem iszol eleget, ne várd, hogy több tejcsi legyen.

Ezzel a horror fejéssel meg kitartás, hidd el neked is sikerülni fog, sikerülnie kell!!!

2011. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

Gyakori szoptatás/fejés ideális esetben kb. 2-3 nap alatt eredményez több tejet. Ennyi idő kell a szervezetnek, amíg veszi a jelzést, hogy több tej kell.

Semmiképp ne azt várd, hogy egyik alkalomról a másikra több lesz, sőt! Az első szakaszban, mivel többször fejsz, egyszerre biztosan kevesebb fog kijönni. De ha minden jól megy, lassan láthatod, hogy egyre többet tudsz majd fejni.

2011. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 1 hét is volt. De állítólag sokkal hatékonyabb, ha a baba szívja, tedd gyakran mellre, akár 1,5 óránként is.
2011. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak ugy fejtem amikor volt rá lehetőségem kb 20-30 p-et de néha 1 órát is napi 3-4 szer, és általában 3 nap kellett a változáshoz, de a második gyerekemnél sose jött annyi össze mint az elsőnél aki jobb szopó volt.
2011. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!