Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha az első babámat nem tudtam...

Ha az első babámat nem tudtam szoptatni, mert nem volt tejem (homeós bogyó + szaporító tea ellenére) akkor a 2. babámat sem fogom tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán be se lövelt, vagy bedurrant, de nem tudtál szoptatni?

Mi volt?

2010. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ez igy nem igaz! minden baba más az elsőnél én is hiába ittam teátak meg csináltam akármit csak 2,5 honapig tudtam persze ott elég sokat idegeskedtem is! Most a2.kisfiamnál senkinek nem engedtem hogy , beleszoljon tők nyugodtan pozitivan álltam hozzá és sikerült . Most már több mint 1 éve szoptatom. Szóval kedves kérdező nem légy elkeseredve mernni fog az csak pozitivan álljál hozzá!
2010. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden agyban dől el. Ha tényleg szeretnél szoptatni, nem aggódsz, nincsenek fenntartásaid a szoptatással kapcsolatban, nem és lelki vagy testi megrázkódtatás, tudsz szoptatni.


Anyukám engem nagyon nehezen szült, elrepedt a medence és farokcsontja. Plusz aput akkor hívták be katonának, anyu tök egyedül volt otthon. Nagyon kevés ideig volt csak teje.

Öcsémet villámgyorsan megszülte, apu addigra leszerelt, és anyu elég sokáig tudtam az öcsémet szoptatni.

2010. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Minden agyban dől el. Ha tényleg szeretnél szoptatni, nem aggódsz, nincsenek fenntartásaid a szoptatással kapcsolatban, nem és lelki vagy testi megrázkódtatás, tudsz szoptatni."

Ha stressz, stb. az oka...

De mikor fogjátok már fel végre, hogyha FIZIKÁLIS oka van, akkor hiába akar szoptatni.

Nekem a terhességem alatt, sőt, amíg haza nem engedtek a kórházból, eszembe sem jutott, hogy ne tudjak szoptatni. Mégsem sikerült, pedig szenvedtem vele elég sokat. De nem.

Azért mert a Marika néninek a szomszédból sikerült, pedig nehézségei voltak, nem azt jelenti, hogy másnak is fog, nem biztos, hogy ugyanazok az okok. Nem kell mással példálózni.

2010. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagoyk, az utolsónak igaza van, lehet lelki és lehet fizikális ok. A fizikális ok nem fog megszűnni...

Épp ezlrt nem is válaszoltam érdemben, hiszen ennyi info alapján nem lehet. Ezért tettem fel kérdéseket, ezekből kiderülne, hogy fizikai oka volt-e a kérdezőnek, vagy fizikálisan alkalmas a szoptatásra.

Sajnos nem válaszol, igy értelemszerűen nekünk is felesleges addig...

2010. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Elso: volt tejem, de sosem volt Vezuvhoz hasonlo a tej mennyisege. Szerintem a sok stressz es idegeskedes okozhatta. Mar az elso hettol tapszerrel kellett potolnom. Remelem most maskent lesz es nem fizikalis oka van...
2010. szept. 30. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!