Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig maradhat egy három...

Meddig maradhat egy három hónapos baba szoptatás nélkül anélkül hogy komoly baja legyen?

Figyelt kérdés
Kislányom három hónapos és elment a tejem.4800gram és délig 200gramot szopott, délóta 50et, a pótlást nem fogadja el.Egész nap a mellemen volt szopott de nem volt több tejem.Nem tudom mitévő legyek mert félek hogy kiszárad. Ha valakinek volt ilyen problémája kérem segítsen. Tegnap még volt elég tejem. Meddig várhatok hogy visszajön e a tejem?
2011. febr. 19. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

semeddig.

adj neki tápszert cumisüvegből. akár többfélét próbálj ki.

nem sír?

2011. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél homeopátiás bogyókat, igyál sok narancslevet és egyél köménymaglevest, vagy madártejet.
2011. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sír egyáltalán egész nap mosolygott most elalvás előtt is de én félek hogy valami baja lesz. Pótlásként a reggel lefejt anyatejet kapta, de nem tud szopni üvegből és ha kiskanálal pótolom hány és öklendezik tőle. Máskor is tettünk rá kisérletet de reménytelenül. A nagyobbik lányom most két éves és ő is olyan rossz étvágyú volt hogy órákig szopott de kevesett de nem sírt le is maradt a fejlődésel
2011. febr. 19. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:

A cumisüveget milyet használsz?

Nekünk nem vált be sem az avent-es sem a tommy tippes. Csak a Nuk-kosat fogadja el. És úgy szívja, ahogy elő van írva.:)

2011. febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi ezt még megpróbálom, de van nekünk itthon más fajta több is de egyik sem jó.Egyébként az egész napos szopás hatására éjfélre volt 50ml tejem és szaporító fejéssel még 25ml-t lefejtem de most megint őrülten rágja a mellem valószínű hogy újra nincs tejem de kitartok. mindenkinek köszönöm a válaszát
2011. febr. 20. 08:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra senki nem gondolt,hogy elég neki ennyi.A tejed nem megy el egyik napról a másikra.Azért öklendezik,mert nem éhes.Nagyon sokszor az én kislányom is ennyiket evett.De ha nem sír,jó kedvű akkor tuti nem éhes.Tedd többször mellre.Ne aggódj semmi gond nincs.
2011. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen az a szaporító fejés?
2011. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gaga79 válasza:

Szia,

ciciczés után 7-5-3 perc. Egyik mell 7 perc, másik mell szintén, felváltva.

Szerintem se kellene egyből pótlás, főleg nem cumisüvegből!!! Pohárból esetleg kanál, vagy fecskendő.

Pláne, ha a baba nem is bőmből, hogy éhes.

Többször kell mellre tenni, ennyi. Macerás ugyan, de megtérül.

Görögszéna mag, Motherlove More milk plus kapszula, vagy a homeopátia segíthet.

2011. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!