Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van valakinek valami jó házi...

Van valakinek valami jó házi gyógymódja mandulagyulladásra?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék antibiotikumot szedni:) Begyulladt a msndulám és a fülem is fáj, de nem szeretnék az ügyeletre menni. Szoptatok:) Esetleg homeós bogyó?
2009. febr. 14. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a jól beváltat ajánlanám, amit nekem is az orvos, méz, forró tea, pihenés, homeós de nem bogyó a Sinupret és ha fáj a torkod szopogass Tantumverde pasztillát ezt lehet.
2009. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Homeopátiás a Homogene 9, vagy valami ilyesmi! De gargalizálhatsz langyos, sós(nem a jódozott, hanem a sima sóval), kamilla teával!

Jobbulást!

2009. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Homeogene 9.

Homeopátiás, ezért érdemes rá számítani, hogy a szedés kezdetén erősödnek a tünetek, de utána gyors javulás követi.

Nekem nagyon bevált, érdemes kipróbálni, bajt biztosan nem tudsz vele csinálni.

2009. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én rengeteg antibiotikumot kaptam 3 hónap alatt, de egy hét elteltével, mindig visszadagadt a mandulám. Aztán az egyik fórumon olvastam, hogy mézes-citromos teát kell inni, meg C-vitamint szedni és nem lesz semmi gond. 4 nap után, mintha soha nem lett volna mandulagyulladásom (pedig nem kis gombóc volt a nyakamon).
2009. febr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Kipróbálom:-)
2009. febr. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!