Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Összefügghet a nem fogyásom...

Összefügghet a nem fogyásom azzal, hogy már 4 hónapja nem szoptatok és még néha csöpög a tejcsim? Doki adna vmit erre? Elég házi orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok??
2011. ápr. 29. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
mármint hogy azért nem tudsz lefogyni mert csöpög a tej? kizárt:-))
2011. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a szoptatás közben szedtem fel még 6 kilót...

Ha vége, szerintem utána fog beindulni a fogyás igazán.

2011. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt én is híztam, 4 kilót. Simán összefügg azzal is akár hogy nem fogysz......ilyenek a hormonok. Valaki fogy szoptatás alatt, valaki hízik, valaki meg meg sem mozdul akár zabál akár koplal. Orvos is ezt fogja mondani, legalábbis ha normális, mert erre gyógszert nem adnak, hiszen a hormonokat nem zavarják ilyen miatt hogy valaki nem fogy mert ez normális.
2011. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsdó vagyok, úgy értem hogy ha már nem szoptatsz de még van tej, akkor még dolgoznak bizony azok a hormonok szóval erre is értendő a dolog.
2011. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!