Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges az, hogy az egyik...

Lehetséges az, hogy az egyik mellben kevesebb a tej, mint a másikban?

Figyelt kérdés
Nem nagyok a cicijeim,a bal kisebb,mint a jobb...
2009. febr. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek felemás a cicje!

Szerintem lehetséges, hogy az egyikbe több van, az ismerősöm anno csak az egyikből tudott szoptatni, mert a másikban egyáltalán nem volt tejci!

2009. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bal mellem anatómiailag kicsit "béna".mindig nehezeh tudtam belőle szoptatni,a gyerkőcök is nehezebben bírták kiszívni a tejet.Ezért ebből a mellemből egyre kevesebbet szopptattam,majd elapasztottam.mmost 1 éves a legkisseb de hónapok óta csak a jobb mellemből szoptatok.
2009. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

NÁlam is ugyanígy van, a balban - ami kisebb is - kevesebb tej van, mint a jobb mellemben. A napi 5 szoptatásnál például 3 jobbos és 2 balos van.

Ne aggódj, teljesen normális!

Zita

2009. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm a választ!De egyébként érdekes ez,mert amikor megszületett a fiam,akkor a balban volt több a tej,majd eltelt kb.1 hónap és most pont fordítva.Remélem ez nem annak a jele,hogy már nem sokáig lesz tejem! :( Nem örülnék.A másik pedig,hogy nemtudok fejni semennyit szopizás után,mert annyira kiszívja a csöppség.Ma pl. 2dl-t szívott!Olvastam olyat,hogyha szépen beáll a szoptatás,és nemtud fejni az anyuka,akkor nem szükséges,mert a Pici annyit eszik amennyire szüksége van,és ezekszerint az összeset megeszi :)Ez az Ő kiskönyvükben van,ott olvastam.Köszi a válaszokat!Mindenkinek jó babázást! :)
2009. febr. 15. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!