Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy egyik...

Mitől lehet az, hogy egyik időszakban kevesebb a szőrzetem, a másikban meg sokkal több?

Figyelt kérdés

Ezt értem a lábamra, hónaljamra, szemöldökömre, és lent is. Nem tudtam kötni pl stresszesebb időszakra vagy évszakhoz. Egyszerűen nem tudom miért van ez, hogy egyszer megritkul(olyankor lassabban is nő ki a szőr) máskor meg megsűrűsödik(olyankor meg gyorsabban nő).


Valaki tudja, hogy mitől van ez?


köszönöm


2010. dec. 24. 15:50
 1/7 szamóca. ***** válasza:

ó pedig aszittem télibundt növesztessz:D

egyébként valószínű hormonok, pl szexuális aktivitáshoz is lehet kötni.

2010. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A szexuális élethez ennek lehet köze? nem hinném...

Egy pár éve figyeltem meg ezt magamon. Szedek fogamzásgátlót már jó pár éve, de nem hinném, hogy attól lenne..vagy mégis?...

2010. dec. 24. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
ha fogyó holdkor szőrtelenítesz akkor tovább tart és lassabban is nő vissza :)
2010. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eléggé hitetlenkedem az ilyenekben. Ezek szerint pl mikor megritkult éppen, akkor fogyó holdkor borotválkoztam?

Amúgy ez az időszak kiszokott tolódni akár több hónapra is. Úgy lehet elképzelni, hogy pl két-három hónapig(esetleg több) ritka, alig nő, aztán hirtelen váltás van, és megsűrűsödik és gyorsabban is nő.

2010. dec. 24. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, h a borotválásra vonatkozik-e, de a gyantára igen, mert ugye ott tövestől tépi ki a szőrt.

Akkor viszont lehetséges, hogy az évszakkal van kapcsolatban. Tudod az állatok is ha jön a hideg bundásabbak :D

2010. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamóca. ***** válasza:

hát annyi köze van hogy a hormonokat befolyásolja, az pedig a szőrnövekedést.

tudja befoláysolni, nem biztos hogy nálad is ez a szitu, csak tippeltem.

2010. dec. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16:23

köszi...

Éppen tél van, és mégis most ritkult meg kb egy hónapja.

úgy látom senki sem tudja a választ

azért kösz

2010. dec. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!