Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes- HA t? pszeres...

Anyatejes- HA t? pszeres babák anyukái! Babátok mennyi idö mulva szokta meg a tápszert, mikor ette meg az adagját?

Figyelt kérdés

Este kell a potlás, de nem igazán értékeli. 4 honapos lesz. Tegnap 50ml.t kanalaztam bele, mert a cumisüveggel se tud mit kezdeni. Vagy van az Avent varázsitatonk, probáljam azzal? (egyáltalán, jön abbol valami? :-))) )

Ja, és azért HA-s, mert ha tejet ittam, fájt a hasa, igy féltem hogy a sima tápszert se birná. Jol választottam?

(külföld, itt nem a doki irja ki)


2011. febr. 23. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem kell a cumisüveg, különben nagy eséllyel lenne cumizavaros. A varázsitatót majd 1 éves kor körül próbáld meg. Kanalazás helyett ha nem megy próbálj kis pohárból adni neki. Attól, mert fájt a hasa amiért te tejet ittál, nem kellett volna HA-st venned, mivel a tápszer és a tehéntej 2 külön dolog. Ennek ellenére mindegy milyet veszel. Próbáld meg egy kis anyatejjel összekeverni, hátha jobban elfogadja. Te pedig fejj fejj folyamatosan, igyál sok folyadékot, alkohol mentes sört és laktoherb teát.
2011. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 4-5 hónapos korától varázsitatót használtam abból adtam avizet/teát, ,mert nyár volt és meleg, mondjuk nem nagyon ivott.

1 éves korig a puha fejet, utána a keményet

Ja és mellet cumizik, nem lett cumizavaros, emellettmég szopik (2 éves lesz)

2011. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted a HA tápszert. Jobb biztosra menni. Én pépből is HA-t fogok adni neki. Enyém nem szerette a kanalazást, a pohárból szépen ivott de utána kibukizta... szóval cumisüvegeztünk és semmi cumizavar, simán szopik is. Van amúgy olyan baba, amelyik nem szereti a HA tápszert, de ezzel szoktak kezdeni. Szerintem mondd meg a dokinéninek, hogy nem szereti (ha szeretné, megenné bármiből). Fel fog írni másikat, amit jobban kedvelnek.
2011. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!