Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mik azok az ételek/italok...

Mik azok az ételek/italok amiket ajánlatos elkerülni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

K betűs növények (karfiol, kelkáposzta, káposzta)... hüvelyesek (bab, borsó), csípős ételek, szénsavas italok, koffein, nikotin.

Én tejet sem ihattam egy ideig, mert nagyon fájt a hasa a babámnak, inni csak vizet és szűrt leveket ihattam, még a rostos üdítőtől is fájt a hasa. :(

2011. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és az édeskömény, ami állítólag hasfájásra jó, nálunk iszonyatos görcsöket okozott. Pl Laktoherb szoptatós tea.
2011. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könnyebb leírni, mi az, amit biztos ehetsz :-) Ha alaposan utánajársz, találsz mindenféle listákat a neten, mit nem szabad, a végén kiderül, leginkább száraz kenyeret ehetsz és ihatsz rá egy kis vizet... Persze szedjél hozzá vitamin tablettát.

Ne haragudj, csak kicsit elegem van már belőle, hogy mindenről kiderül, nem ehetném... Vigyázz arra, hogy nehogy alapjáraton letiltsanak mindenről. Csak óvatosan. Figyeld a babád bőrét, emésztését, teljesen egyedi, hogy melyik baba mire hogyan reagál.

2011. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!