Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ajánlatos...

Szoptatás alatt ajánlatos vasat szedni?

Figyelt kérdés
Elevitet szedek,kell még mellé vas? Nem tudom,hogy vashiányom van-e,de a babámnak igen.
2009. szept. 7. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj el vérvételre szerintem, ha engedi az időd, mindjárt kiderül, hogy kell-e még neked plusz vas.

Én azt hittem, hogy vérszegény vagyok, szédelegtem, minden bajom volt, elmentem vérvételre, de nem, jó a vérképem, így nekem elég az elevit.

2009. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha nincs vashiányod, és mégis szeded, az inkább káros, mint hasznos. Habár eleve a komoly vaskészítményeket csak orvos írhatja fel. Inkább egyél olyan ételt, amiben sok a vas, pl. cékla, máj, hús, mazsola, brokkoli, zabpehely.
2009. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el vérvételre, mert ha jó a vas háztartásod nincs szükség pótlásra!

Elvileg lehet szedni szoptatás alatt ha szükség van rá.

Nekem nagy dózisban kellett szednem, mert sok vért vesztettem a szülés alatt. 77 volt a hemoglobinom.

2009. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!