Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igaz hogy a tornától elapadhat...

Igaz hogy a tornától elapadhat a tej?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni mozodni de sokan azt mondták hogy elapad a tornától a tejem. A véleményetekre vagyok kiváncsi!
2009. febr. 15. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,

én pár napja írtam ki egy kérdést, miszerint 20 kiló plusz van rajtam, a babám még szopizik, mit csináljak, szeretnék lefogyni. Kb egy hete kezdtem tornázni és kevesebbet enni, persze eszem most is, csak pl a felét annak amit eddig, nem nassolok és napi 1-2 étkezést gyümölccsel váltok ki. Illetve este nem eszem már lefekvés előtt. Inni viszont iszok sokat, többet is talán mint eddig és nem lett kevesebb a tejem, sőt, fogytam egy kilót! Persze ez alkati kérdés is, bár én mindig nehezen fogytam. A lényeg, hogy drasztikusan nem szabad fogyókúrázni, mert a méreganyagok kiválasztódnak a tejben és megmérgezik a babát. De napi 15 percet lehet mozogni, gyors séta, vagy kis torna, én baba-mama tornázni szoktam a fiammal és egyedül egy táncolós dvd-re táncolni kb 20 percet. És hát sétálunk nagyokat ha az idő engedi. Attól is függ, hogy mennyi idős a babád, az enyém már elmúlt 6 hónapos, már főzelékezünk, persze nem szeretném ha elapadna a tejem, de kicsit szeretnék már magamra is gondolni. Ja, és esténként hullahoppozni is szoktam, jót tesz a hasnak. Sok sikert!

2009. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy tévhit egyáltalán nem apad el és nem is savanyodik meg. persze attól függ mennyi idős a babád. Az enyém 3 hós fokozatosan szokok vissza az aerobicra, sportmelltartót használni és semmi baj nem lesz. Egyébként van egy maratoni futóismerősőm ő sem hagyta abba az edzést és a futást.
2009. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!