Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szabadulhatok meg...

Hogyan szabadulhatok meg minél hamarabb attól a 20kg-tól, amit a baba miatt híztam? A gyors fogyástól is csíkos lehet a bőröm?

Figyelt kérdés
Már szabályosan rosszul vagyok,ha meglátom magam a tükörben,legfőképp combra és fenékre híztam.Abban az esetben,hogyha csak sárgarépát,főtt burgonyát,almát meg ilyen lájtos dolgokat eszem hatásos?,nem apad el tőle a tejem?Már 8 hónapos a kislányom,azt hittem könnyen lemennek a kilók a szoptatástól,de nagyot tévedtem.Tornázni nincs lelkierőm,inkább koplalok.
2009. febr. 16. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a Norbi update ételeket a Gastroyaltól tudsz rendeni,én is onnan eszem,és egyszer már sikerült 16 kg fogyni,most szülés után is ezzel próbálok.

És ami a legfontosabb nem fogyokúrás kaja,csak egészséges alacsonyabb szénhidráttartalmú,de a tejed nem lesz kevesebb.Ami fontos ne az ultra update-ot rendeld,csak a simát.Ezt javasolta a dietetikus.

Jó fogyást



Ezt a választ te írtad

2009. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és tornázni sem muszáj,és a lényeg nem koplalsz,tök jókat eszel,én pl. most gesztenyegolyókatr eszem csókiszósszal.Az ebédem pedig kijevi pulykamell volt cézár salival.
2009. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Update tényleg jó (és anno 20 kg-ot fogytam, és tartottam a terhességig). Akkor lazábbra engedtem a gyeplőt, és meg is lett az "eredménye". Most januártól ismét úgy eszem, és eljárok úszni is hetente kétszer este, amikor letettük aludni. A szoptatással nincs gond, mert ez a táplálkozási forma nem a szénhidrátmegvonásról szól (ahogy sokan tévesen hiszik), hanem arról, hogy lehetőség szerint kerüljük a finomított szénhidrátot (sima liszt, répacukor), és elsősorban a zöldségekben és gyümölcsökben lévő összetett cukrot fogyasztjuk. Ez pedig önmagában is egészséges. Tehát bátran kezdj hozzá, lesz eredménye. Én is rendeltem a Gastroyaltól, jók a kaják, és én vacsorára ettem, mert délután háromig a klasszikus szénhidrátos köretek (burgonya, rizs) ehető.
2009. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia sorstársam! Én szintén 20 kg plusz miatt szenvedek. Egy hete elkezdtem én is update menüt rendelni. Nagyon bizakodó vagyok, hogy segít megszabadulni a túlsúlytól. Majd kicsit tornázgatok is. Tényleg fincsi volt ma a gesztenyés csokis nasi!:o)

hk

2009. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok,a 20kg mennyi idő alatt ment le???
2009. febr. 18. 07:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy év, havi 1-1,5 kg, de én sokat sportoltam, heti ötször háromfélét, így az alakom folyamatosan változott: nemcsak a zsír ment le, hanem szép izomzatot építettem. Ha "csak" fogyni akarsz, szerintem fél év alatt lemegy, de akkor következetesen be kell tartani.
2009. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!