Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 48 órán belül három halvány...

48 órán belül három halvány csíkos teszt Medi Lab-bal. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Medi Labról sok rossz hír van fenn, de háromszor egymás után is tévedhet? Mit tapasztaltatok?
2011. máj. 2. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de nekem is volt ilyen egy másik fajta teszttel és mégsem vagyok terhes sajnos. :(( Persze az igaz, hogy nem pár percen belül jelent meg a 2. halvány csík...szerintem ha most tesztelnék vele, újra 2 csíkos lenne, pedig nem vagyok terhes.
2011. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt előtt teszteltem a medi lab-bal és nekem egyből megjelent a két erős csík.Szerintem próbálj ki egy másik fajta tesztet is.
2011. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek neki! Mindenképpen másik tesztet próbálj. Nem értem, hogy miért gyártják még ezt a tesztet. Csalódunk eleget!
2011. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, lányok! Ellenőriztem Clearblu-val és X-epillel. Mind negatív. Sajnos csatlakoznom kell a Medi Lab fikázók táborához :(
2011. máj. 2. 16:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem jött meg, teszteltél, pozitív lett, és "becsapott" a teszt??!

Hát én ilyet még nem hallottam, azt tudtam csak, hogy a negatív tesztet kell megismételni, mert az még lehet pozitív..

Ez milyen csalódás lehet, tiszta szívből sajnálom!

Én még nem is hallottam erről a tesztről, de ezentúl hirdetni fogom, hogy senki ne vegye!!

2011. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15:21-es vagyok. Nagyon sajnálom, de igen erről beszéltem. Csak csalódást okoz ez a teszt!
2011. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel újra ellenőriztem nagy érzékenységű, de másfajta teszttel. Már majd szomjan haltam, csak elég tömény legyen a mintám... Egyértelműen negatív. :(
2011. máj. 3. 07:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is megjártam már ezzel a teszttel. van ilyen
2011. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szívesen szoktam olvasni, hogyha mások is visszajeleznek, ezért leírom: hiába jelzett a Medi Lab pozitívat, nem voltam terhes egy percig sem.
2011. máj. 24. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pedig folyamatosan halvány pozit mutat a One Minute és a Facelle is. És nem sokkal időn túliak. Van vagy 6 db tesztem mind pozi.
2011. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!