Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan választottad el a...

Hogyan választottad el a kisgyereked? Bevált praktikák?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 15:09
 1/6 xStefix ***** válasza:

Mennyi időset??

Én mondjuk elválasztódás-párti vagyok.

2011. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Első, nagy 21 hónaposan levált a mellemről, pont amikor bölcsibe ment, nem tudom van-e összefüggés.

Kicsi 2 éves lesz 8-án, de neki eszében sincs. Majd eljön az ideje (2,5 évesen megy majd bölcsibe)

2011. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 éves volt a lányom, és én leragasztottam sebtapasszal a bimbóm, azt mondtam neki hogy sebes, és fáj!Más nyűg volt a "átsétálok anyáék szobájába egy kis cicire" szituáció!Volt hogy éjjel 3* is átjött, és cicizett 3percet, és visszasétált!Napközben is sokszor unalmába cicizett volna!Máshogy nem ment, csak a tapasszal.Első3-4 este volt bőgés, hiszti, még én is sírtam, mert sajnáltam ahogy könyörög, de aztán 1 hét után végre átaludta az éjszakát%Nemvolt miért felkelni!!
2011. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10:49-es

Cicizik reggel du-i alvás után és este, de akkor csak pár kortyot. Éjjel-velünk alszik- ha mondja, hogy Anya cici! akkor monodm neki, hogy aludjál és alszik tovább.

2011. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
egyszerűen nem adtam neki többet és kész. egy percig nem reklamált... 16 hónaposan
2011. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A sebtapasz jó ötlet.

21 hónapos. Azért szeretném elválasztani, mert napközben akármi sérelem éri, jön cicizni. Éjjel kétszer háromszor szopik. Nem sok tejem van, igazából csak éjjel. Pár nap alatt addig eljutottunk, hogy csak alváshoz kapja, meg éjjel. Van hiszti, de 10 perc után megnyugszik. Én citromlével kentem be, és gyorsan eltakarta mikor megérezte. Alvásnál nem érdekelte. Még egyszer köszönöm és minden jót mindenkinek.

2011. márc. 6. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!