Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mivel fejitek a melleteket,...

Mivel fejitek a melleteket, kézzel, kézi mellszívóval, elektormos mellszívóval. Melyik módszer a legjobban bevált?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kézzel csináltam 3 hónapig, mert nem bíztam a mellszívóban, ugyanis a kórházi nem vált be nekem. Aztán mégis kölcsönkértem egy ismerős AVENT kézi mellszívóját, és nagyon megkönnyítette a dolgomat. Szóval a következő 3 hónapban már könnyebb dolgom volt. Másikat nem próbáltam.
2009. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én próbáltam pumpással, aztán Avent elektromossal is, de mindkettő annyira meggyötörte a bimbót, hogy áttértem a kézi fejésre. Beletelt 1-2 napba, míg ráéreztem a technikára, de azóta is így csinálom.

2009. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én kézi Avent mellszívót használtam, de kipróbáltam Chicco kézi mellszívót is de az nem vált be.ja és én jobban szerettem az Aventot a masszírozó betét nélkül használni...
2009. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint annyi minden, ez is egyénenként (mellenként) változik.

Nekem az elektromos szóba sem jöhet, 2-szer próbáltam, iszonyatosan fájt.

Lehet, én vagyok béna, de a kézi fejés nem igazán jött be.

Tehát maradt a kézi mellszívó, bár azzal sem tudom teljesen kifejni.

2009. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kézzel. a szívók csak jobban tönkretették a cicimet.
2009. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel, bimbókímélés miatt:-)
2009. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első 3 hétben kézzel, aztán ahogy edződött a bimbóm a szopitól szépen lassan áttértem avent kézire, de aztán amikor már napi fél liter feleslegem volt beruháztam egy avent elektromosra.
2009. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2009. febr. 19. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kézzel fejek szintén bimbó kímélése miatt.

2009. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!