Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan fejjek és egy nap...

Hogyan fejjek és egy nap hányszor, hogy tuti legyen a tejserkentés: rögtön szoptatás után vagy szopi után 30 perccel vagy 7-7-5-5-3-3-2-2-1-1 perc mindkét cicin vagy van egyéb bevált módszer?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 10:34
 1/5 A kérdező kommentje:
4 hónaposak vagyunk
2009. febr. 23. 10:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szoptatás után,mindig kifejtem amit a baba hagyott. és eltettem az a tejet. így mindig ki volt ürítve a mellem. 1 éves koráig szoptattam a kislányom...
2009. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
en szopi utan csak akkor fejek ha ugy erzem, hogy sok maradt benne, mert ha allandoan fejnek az allando tejserkentest jelent es akkor nehez all be a kereslet kinalat. szerintem egyszerre csak egy mellbol szoptass mert azt kiuriti jobban, ha valtogatod akkor a baba a higabb elejet issza ki mindket mellbol es a surubb zsirosab marad kifejni ami taplalobb lenne szamara a pocakba. tejserkenteni gyorsan viszont par napig tenyleg a valtott mellbol valo szoptatast ajanlanam illetve vagy hogy fejjel szopi utan kozvetlen es 1 oraval a szopi utan abbol a mellbol amibol szoptattal,majd szoptass a masikbol, fejj stb. szepen felvaltva . sok sikert!
2009. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! remélem sikerül :)
2009. febr. 23. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Én minden evés után az 1 hónapban egy mellből evett, utána 20 perc múlva fejtem ugyanazt, így mindig volt elég tejem.

Lefagyasztottam, de hiába avent tejtároló bárhogy csináltam büdi lett, úgyhogy kidobtam, szerintem nem elég hideg a fagyasztó.

Most két hós, már nemtudok fejni, de pont annyi van amennyi neki kell és szép a súlya is.

Kevesebbszer is eszik, éjjel 1 szer.

Iszom a herbateát, stilltee, szoptatósteákat.

Napi egy filter 1 liter vízbe.

Ami a dobozokon van mennyiség, nekem apasztotta.

2009. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!