Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti orrdugulásra...

Terhesség alatti orrdugulásra van bevált módszer?

Figyelt kérdés
Az előző terhességem alatt folyamatosan be volt dugulva az orrom. Most is babát várok és már előre félek mi lesz. A tengervizes cuccok nem váltak be..Van valami tuti tippetek? Köszi.
2011. szept. 1. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

kamillás gőzölés?

infralámpa?

2011. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezeket nem próbáltam, de kipróbálom, köszike.
2011. szept. 1. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam csak a szülés segített :))

Éjszaka volt a legrosszabb,de volt egy olyan kicsi fiolánk, amiben vmi nagyon erős oldat volt, de jó volt az illata számomra szerencsére. Alvás előtt azzal kentem be az orrom alatt és volt mikor felkeltem éjjel és megint bekentem. Az segített. Olyan mint a vietnámi kenőcs.

A neve: Sun Breeze (essential oil) 5 ml

Csak sajna nem tudom hol lehet beszerezni :((

2011. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utána nézek,köszi.
2011. szept. 1. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:

A kamillás gőzölés egész jó, bár nekem csak ideig-óráig hatott. Volt hogy este is párolgattam a szobában hidegpárásítóval, hogy jobb legyen.

Amúgy ténylegesen nekem is csak a szülés segített, akkor egyik napról a másikra megszűnt az orrdugulás.

2011. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!