Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama: Sárgás-zölde...

35 hetes kismama: Sárgás-zöldes, de inkább sárgás nyúlós folyás főként reggel. Volt/vkinek hasonló problémája? Van vmi természetes praktika? mivel kezeltétek ki?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem, mert az orvosom nem ajánlotta a kúpot, csak Canesten krémet, ui. azt mondta, hogy a kúp többet árthat a babának, mint használ. (nyitva van a külső méhszáj)
2009. máj. 22. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem is van ilyen, reggel sokkal nagyobb mennyiség jön ki, aztán egész nap is van, de kevesebb. A dokim csinált tenyésztést, de semmi nincs benne, se baci, se gomba, semmi. Azt mondta, ez a terhességgel jár...

2009. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leiras szerint pedig fertozes(trichomonas vaginalis)erre jellemzo a szin amit leirtal,normalis folyas szintelen szagtalan,en ketszer ismeteltem meg a kenetet,mert nem jott hogy elhiggyem,ezek a dokik is furcsak neha a tanacsaikkal.Ha nyitva a kulso mehszaj attol a babat meg vedi a magzatburok,viszont peldaul ez a fertozes koraszulest okozhat mert felpuhitja egeszen a mehszajat,szerintem ismeteltesd meg a vizsgalatot.Es van ra kezeles ami teljesen artalmatlan a babara.28hetes,sok boldogsagot a babahoz!
2009. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok:nekem a vizelet is kimutatta a fertozest.
2009. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt ilyen, élőflórás (activia) joghurtot ettem, és ha valami fertőzés (pl.gombás) akkor arra nagyon jó, nekem elmúlt tőle! egyébként be is lehet kenni joghurttal (natúr) és az is jó rá! Nekem a kúptól el kezdett kinyílni a méhszáj, kórházba is voltam miatta..

Üdv: 38 hetes kismama

2009. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!