Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan szoptassam meg menzesz...

Hogyan szoptassam meg menzesz idején?

Figyelt kérdés
A babám most 10 hetes és sajnos 2 hete össze vissza menstruálok.Már az első "nehéz" napnál kiköpte a cicit nagyon nehezen szívja meg.Este kap üvegből anyatejet így elcsucsukál,de szopizni nem akar.Napközben kicsit könnyebb,de bőg ő is,én is mert nekem már fáj a cici nagyon,úgy szétcibálja.Mit kellene tennem?
2011. márc. 9. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Semmiképp ne adj neki cumisüvegből, ha fáj vegyél bimbóvédőt, és szoptass azzal. Ne add fel, egy pár nap, és jobb lesz.
2011. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A baj az sajnos,hogy meg sem akarja szívni különösen este.Már kipróbáltam a bimbóvédőt,de csak nézett rám szegénykém,hogy most mit akarok én tőle...
2011. márc. 9. 10:48
 3/6 xStefix ***** válasza:
100%

A védő egyébként sem kell szerintem...


De az üveget tényleg rakd el! Bármi másból pótolj, csak ne ebből, különben még cumizavar is lehet belőle.


Egyébként, ahogy most így olvasom, mióta kap üvegből tejet? Nem azóta rángatja így a melled?

Mert ha a kettő relatíve egybevág, akkor lehet, hogy nem is a tejeddel meg a menzesszel van a gond, hanem a cumival..!!!

2011. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt hajlandó szopizni menses alatt (nekem 6 hét után megjött), inkább nem evett, minthogy cicizzen. Kb. két napig próbálkoztam, egész nap csak azon voltam, hogy cicizzen. De a fenéért sem volt hajlandó, közben pedig megállás nélkül üvöltött. Úgyhogy nekem maradt a cumisüvegezés (próbáltam kanállal, de a tej 80%-át kiköpte...). Szerencsére nem lett cumizavaros, és csak 4 hónapos koráig volt ez a probléma, mert azóta elfogadja mensikor is a cicit, már úgy tűnik nem zavarja.

De előtte a mensi első 2-3 napján küzdelem volt az etetés.

S persze tudom, a természetesség mindenek előtt, ne legyen bimbóvédő, ne legyen cumisüveg...csak hát az ember azért kétségbe esik, ha a gyerek nem akar enni...

2011. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 napos korától cumizik és 2 napja vettem elő a cumisüveget,csak estére.tommee tippee az üveg.
2011. márc. 9. 12:00
 6/6 xStefix ***** válasza:
100%
Hm. A játszócumitól is lehet gondja...
2011. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!