Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tudok csinálni? Segithet...

Mit tudok csinálni? Segithet valamely készitmény? Mivel tudnám még serkenteni a tejemet?

Figyelt kérdés
3 hetes a babám,és most kevesebb a tejem.homeopátiás gyöngyöt szedek,de most ajánlották az ánizs teakeveréket.használhatom a kettőt eggyütt?hallott már valaki az ánizs teáról?tapasztalatokat várok.
2009. febr. 20. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, pihenj sokat. Nekem a rántott leves bejött. Állítólag az alkoholmentes sör is jó, azt nem próbáltam, mert nem szeretem. Laktoherb teát is próbálhatsz.
2009. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet többfélét is szedni. Én iszom a laktoherb teát, urtica urens-et is szedtem, mostanában ami nagyon bejön a Holsten ízesített alkoholmentes sör (nekem az almás a legfincsibb). De használt a madártej is, csak már kezdtem ráunni!
2009. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet még a baj forrása,hogy sok folyadékot nem tudok inni mert 1.5l után hányingerem van.a laktoherb teától meg kiütéses lettem
2009. febr. 20. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg minél kisebb adagokban inni, minél többször nekem is így jön ki a napi 3-4 liter. Éjjel is iszom. Ásványvizet, gyümölcslét, teát, ami jól esik. Változatosan szerintem meg lehet inni annyit hányinger nélkül. Amúgy nekem mostanában a friss búzacsíra, zabkeksz, jóreggelt keksz jönnek be tejszaporítónak. Megfigyeltem hogy egy idő után már semmi nem olyan hatásos mint eleinte. A laktoherben, meg sörön már rég túl vagyok. 4 hós anyuka
2009. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Motherlove more milk plust próbáld ki. Elég drága, de nagyon jó.
2009. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A homeos bogyókat ne szedd folytonosan. Ezeket csak kúraszerűen szabad alkalmazni.

Nekem az alkoholmentes sör nagyon bejött.

2009. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!