Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A madártej tényleg tejserkentő?

A madártej tényleg tejserkentő?

Figyelt kérdés
Bevált már valakinek?
2009. febr. 20. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem az, sőt tejes és tojásos és felfújja a babát, a sör (alkoholmentes), a Laktoherb tea és a köményes ételek jók. a simán sok folyadékbevitel és nyugalom a legjobb a saját tapasztalat szerint.
2009. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kinek hogy... Nekem több tejem volt tőle és a babámnak semmi baja sem volt. Másik anyuka ajánlotta, akinek szintén bevált.
2009. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a korhazba is ezt hoztak,m tényleg tej serkentő
2009. febr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó, de tényleg kinek kinek lehet más, nálam nagyon jó a sió őszibarack nektár, ez 50 % -os,. nagyon sűrű és finom, és a sör is ( két decitől semmi baja nem lesz a babának), más egy deci vörösbort is mondott, én azt nem szeretem. próbálgass és halgass a józan eszedre.... meg ránk:-))
2009. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az, de nagyon kell vele vigyázni! Napi max. fél liternyi tejtermék összesen, mert allergiára hajlamosít!!! Én így jártam 10 napos volt a babám, amikor tiszta folt lett a kis arca, teste, és calcium injekciót kellett kapjon! Én is sokat ettem, és a doki elmondta, a sok fehérje így hatott! Tejem volt rendesen! Persze minden baba más, de leírtam, hogy ilyen is előfordul!

Minden jót!

2009. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!