Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor hagyod (hagytad) abba a...

Mikor hagyod (hagytad) abba a szoptatást? :Amikor már nincs (nem volt) tejed, amikor a babád már nem igényli (igényelte), vagy te döntötted el, hogy mikor legyen vége?

Figyelt kérdés
Ha te döntöttél úgy, hogy x hónaposan abbahagyod, mi volt az oka? Már terhes volt szoptatni, vagy csak addig akartál és kész.
2011. márc. 16. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyereknél máskor. Amikor már ettek majdnem mindent (8-9 hónaposan),maguktól abbahagyták. Éjjel soha nem szoptattam őket. Kivétel a legkisebb,mert őt már 6 hét után nem tudtam szoptatni,mert nem volt elég tejem.
2011. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napközben 13 hónapos koráig kérte! Éjszaka 14 hónapos koráig, de elegem lett, hogy csak azért kel fel, hogy cumizhasson! Így nem adtam már neki oda, adtam helyette vizet, az nem kellett, így azóta átalussza az éjszakát!
2011. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Mi mostanában hagyjuk abba, most volt 3 éves a lányom.

Tejem is alig van már és ő sem igényli már annyira, mint korábban (bár néha még úgy tűnik, hogy nem számít a mennyiség, ha komfortszopizni szeretne). Én örülök, hogy nem én döntöttem el, hogy vége, hanem kivártam, hagytam, hogy ő hagyja abba magától. Szerintem jól csináltuk.

2011. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. 21 hónaposan abbahagyta

2. 2 éves, esze ágában sincs abbahagyni, a reggelit cicizést igényli a legjobban, az esti csak pár korty

ha otthon vagyunk kéri a du-i alvás után, ha nem, akkor eszébe sem jut.

2011. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34 hónapos,megvárom, amíg ö abbahagyja.Most már csak elalváshoz kéri.
2011. márc. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!