Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy 7 hós babám...

Normális, hogy 7 hós babám még leginkább szopik, és nem váltottunk még ki 1 szoptatást sem?

Figyelt kérdés
Mindent megeszik, jó az étvágya, de nem merek sokat adni semmiből, mert amióta hozzátáplálok, sokkal ritkább a kaki, és szenved is vele, tejem meg van bőven, és imád szopizni. Viszont félek, hogy lemaradunk, hiszen olvasom, hogy vannak olyan 7 hós babák, akik már alig szopnak. 6 hóig kizárólag anyatejes volt.
2011. márc. 17. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, semmi baj! Az Én babám 11 hónapos és szintén eszeget csak, cici viszont jöhet bármikor!!!!Sőt nálunk még az is fenn áll, hogy nem iszik semmit az anyatejen kívül. Nem Én akartam így hanem a fiatalúr ilyen válogatós! :D Nem jó sem a tea, sem a víz, sem a gyümölcslé.
2011. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is 7 hós és ő is csak kóstolgat szinte.Nem is akarom elkapkodni,szoptatási tanácsadók azt mondják,hogy 1 éves koráig 2/3 rész anyatej legyen a tápláléka,a többi szilárd,addig még van idő.
2011. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális! Örülj neki! Az enyém egészen 8,5-9 hós koráig semmilyen egyéb kaja iránt nem érzett késztetést, igaz, most bármit ki tud nézni a szánkból (9 hó + 1 hét), de nálunk is inkább a tej dominál. Amíg szívesen szopcsizik és van mit, sztem erre koncentráljatok.
2011. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:

Persze, hogy normális.

Így neked van nagyobb esélyed a minél hosszabb távú szoptatásra.

2011. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugi, nálunk is így volt, hogy 7 hósan még főleg szopizott, csak kevés szilárd ételt evett. most 15 hós, eszik mindent, már néha egyedül is kanalaz:) és azt eszi amit én főzök, pedig az elején mikor pépeset evett csak az üvegeset ette meg. szóval csak hagyjad a maga ütemében, jól van ez így ne erőltesd.
2011. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is 7 hós keveset eszik sokat szopik és ez így a jó.

Mindig szopi után kínáld szilárd étellel.

2011. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!