Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan lehetne még több tejem?

Hogyan lehetne még több tejem?

Figyelt kérdés
6hetes a babám és nem tudom szoptatni,fejek helyette és cumisüvegböl kapja a tejcit.Sajnos pótolnom kell mert nem elég a tejem.Kipróbáltam a rántott levest,a gyógyteákat, a more milk kapszulát(ami egy kicsit segített), de egyik sem az igazi.Van valami ötletetek,hogy a napi 200-220 ml tejet növelni tudjam,és ne kelljen tápot adnom neki.Nincs bajom a táppal csak jobb lenne ha igazi tejcit kapna.Hátha csak én nem tudok valami hatásos módszert.
2009. febr. 22. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is fejek és üvegből eszik. Próbálj meg gyakrabban fejni és jól dörzsöld ki fejés közben az összes tejcsit, hogy ne maradjon benne. Próbáld még ki a barna sört. És sok rostos üdítő!
2009. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babám mikor 5 hetes volt, totá kivoltam, mert kevés volt a tejcsim (szerencsére előtte tettem el a fagyóba, de mindet fel is használtam akkor). Jelenleg elmúltunk 10 hónaposak és 5 étkezésből 3-4 még mindig anyatej. Igaz keményen megdolgozom érte, mert nekem nem ömlik úgy mint másoknak. Hogyan csináltam-csinálom? - amennyiszer eszik baba minimum annyiszor eszem én is, persze nem nagy tányérral, csak mértékkel, illetve mielőtt cicizünk előtte és utánna is bőven iszok ásványvizet. Férjem már nem győzi venni, de mondtam, hogy a cél a fontos, mármint az anyatej. Valamint még nagyon fontos szerintem, hogy igen is szerintem fejben is helyre kell tenni, mármint én többször mondogattam akkor magamnak, hogy van bőven tejcsim. Akkor azt mondtam, hogy minimum 6 hónapos korig akarok anyatejjel etetni babámat, most az egy év a cél és bízok benne, hogy el is érjük. (Ne keseredj el, azért mi is megvettük a tápszert, vésztartaléknak és két alkalommal használtuk is. Nehéz volt, de tudtam, hogy nem maradhat éhes a babám). Elfelejtettem, vettem én is laktoherb teát, homeo bogyókat, sőt ittam alkoholmentes sört is, de nekem egyik sem használt. Kívánok nagyon nagy kitartást!
2009. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat azt elfelejtettem írni, hogy rengeteget fejek a mai napig is. Mármint cicizés után kifejem a tejcsit. Sajnos a bal cicim csak max 80 ml-t termel, az nagyon kevés egy étkezésre, ezért fejem reggel, délben és este is minden nap. Ha abbahagynám a fejést még kevesebb lenne mindkét ciciben, tudom már próbáltam.
2009. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. febr. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!