Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha tápszert adnék este keveseb...

Ha tápszert adnék este kevesebbszer ébredne éjjel?

Figyelt kérdés
3 hós a babám és estére már kevesebb a tejem. 2-3 óránként kel enni éjjel. Ha tápszert adnék neki akkor tovább aludna éjjel? Mennyit adjak neki? Mennyit eszik kb egy 3 hós baba?
2009. febr. 22. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik baratnom kezdett el tapszert adni ugyan ezen okok miatt, mint te. Es semmi javulas nem lett, a babaja ugyan ugy kelt, mint elotte. Viszont a teje rohamosan el kezdett apadni, igy kb. 2 honap leforgasa alatt teljesen tapszeresek lettek.

Sajnos ez gyerekfuggo. Van baba, aki az elso naptol atalussza az ejszakakat, es van, aki meg 10 honaposan is 3 orankent kel.:(

Ha szepen gyarapszik, akkor eleg neki a tejcsi es nincs szuksege tapszerre.

2009. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nem a akaján múlik. Az én babám igen étkes, sajna tápszeres, de egyszer kel éjjel kezdettől fogva. 6 hós. Az éjjeli ébredése típus kérdése.

Üdv

2009. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Babám valóban elég sokat eszik 300g körül hízik. Viszont mostanában este puha a mellem és szerintem nem lakik jól. Honnan tudhatom?
2009. febr. 22. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a tejed kevesebb, hanem a babad eszik tobbet. 3 honapos kor korul van egy fejlodesi ugrasuk. Szopiztasd minel tobbszor es lesz ott meg tobb tejcsi. Ha eddig szoptattal, ezutan is menni fog!
2009. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
A tápszert felejtsd el, inkább azon gondolkodj, hogyan növelheted a tejed mennyiségét!
2009. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam, hogy fejlődési ugrás lesz, de már vagy 2 hete tart ez az állapot ugyhogy nem hiszem :-( Vagyis lehet az volt, de nem tudtam követni, mivel még mindig sűrűn eszik, napközben sem mindig bírja ki a 3 órát. More Milket szedek, fejni nem tudok sajnos, mert úgy bedagad a mellbimbóm, hogy nagyon fáj utána és még a szopi sem megy. Valójában elfogadtam, hogy tápszert kell adjak, nem szeretném, hogy nyűgös, éhes, rosszekedvű legyen, ráadásul ha sosem alszom ki magam még kevesebb lesz a tejcsi...
2009. febr. 22. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szia! a 18:50-es vagyok megint. Epp ma olvastam egy jo cikket ezzel a temaval kapcsolatban, nyomban te jutottal eszembe. Belinkelem, hatha segit:

[link]

2009. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!