Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki anyatej mellett ad tápszer...

Aki anyatej mellett ad tápszert kiegészítésként a babájának, hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Méri mennyit szopizik és utána annak függvényében adja, vagy amennyit utána a baba elfogad?
2011. okt. 26. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Először nem mértem mennyit szopik, csak állandóan sírt evés után, és megpróbáltam fejni szopi után, de nem jött, és úgy tűnt lányomnak sem sikerül kiszívnia. Ekkor megmértem párszor mennyit szopik, és furcsa volt, mert 4 hónaposan mindössze 20 grammot tudott szopizni 2 mellből...hát ekkor a kiegészítés mellett döntöttem.

Csináltam egy adag tápszert és írtam minden étkezésnél mennyit fogadott még el a tápszerből is szopi után.

Pár nap alatt látszódott rajta egy rendszer, és akkor már tudtam mennyit kell neki csinálni. Persze az elején volt, hogy feleslegesen nagy adagokat csináltam, de nem tudtam mennyi kellett neki. Mikor már láttam mennyi az adagja, akkor csak annyit csináltam és nem veszett kárba.

2011. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisztivan ***** válasza:
100%
Sose méregettem.Cici,utána amit megevett annyit kapott.Szerintem hiába mondják hogy mennyit ehet a tápszerből ha neki kevés akkor miért kellene a kétségbeesett sírását hallgatni?Mi felnőttek sem eszünk egyformán mindig ugyan annyit.
2011. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mértem, de egy idő után kialakult az is, hogy mennyit szopott, az is, hogy mennyit eszik meg utána. Amikor ez megvolt, akkor már csak megszokásból kevertem neki. Néha pedig, hogy tudjam, hogy állunk tejjel, ellenőriztem. (pár hetente)
2011. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. okt. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!