Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nincs több tejcim?

Miért nincs több tejcim?

Figyelt kérdés
Babám pénteken volt egy hetes. Nagyon szeret szopizni, de nem érzem, hogy elég lenne a tejem. Egyáltalán nem érzek feszülést a melleimben. Mikor szopizik hallom néha, hogy nyel is, aztán abbahagyja és csak cumizik rajta, aztán néha-néha szív egyet, és ennyi. Mérlegem sajnos még nincs, hogy mérjem mennyit is evett valójában. Kétszer az etetés után tápszerrel pótoltam neki és mindkét esetben megette még az 50 ml-t. Most akkor tényleg nincs elég tejem? Mit tehetnék, hogy több legyen?
2009. febr. 22. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden szopi után fejj akkor biztos nőni fog a mennyiség! Ne adj neki pótlást inkább szoptasd gyakrabban! Lehet,hogy megissza de akkor később lesz éhes! Ha nem adsz neki akkormeg jelentkezik ő lehet,hogy 2 óra múlva lehet,hogy 1! Én az elején így rontottam el a tejcsimet,hogy pótolgattam! 2 hónapos volt a kicsim mire feltornáztam a tejem! Még most lépj és szoptass egy nap akár 20x!
2009. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem se adj neki pótlást, mert akkor jóllakik. Ha nem kap tápszert, hamarabb megéhezik és a szoptatás serkentőleg hat a tejtermelésre. Ő még nagyon aprócska, a gyomra pedig még kisebb. Egyszerre csak kevés tej fér bele. Ne nézd az órát etetéskor, szoptasd igény szerint a babát, akkor egy idő után be fog állni a kereslet-kínálat. Türelem! Sok-sok tejcsit! nagycsaládos anyuka
2009. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!