Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 9 hónapos kisfiam és...

Szikra veronika kérdése:

Van egy 9 hónapos kisfiam és szeretnénk egy második babát. Ezzel nincs is semmi probléma csak nekem van egy félelmem. Az elsőt csak 3 hónapig tudtam szoptatni mert a stressztől elment a tejcim. Vajon?

Figyelt kérdés
A másodikat is csak 3 hónapig tudom majd szoptatni, vagy ez nincs összefüggésben?
2009. márc. 16. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne parázz!Semmi összefüggés!Tessék pozitivan gondolkodni!Persze,hogy tudod szoptatni!Ha meg nem akkor is szuper anyuka vagy,tápszeres babák is makk egészségesek!
2009. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok. Én is csak a szoptatástól félek a másodikkal. De én elhatároztam, hogy még terhesség alatt felkeresek egy szoptatási tanácsadót, mert még egyszer azt a szenvedést nem csinálom végig. Rossz volt nekem is meg a babónk is. Én folyton tiszta ideg voltam, mert meg voltam győződve róla, hogy nem eszik eleget. Persze nem így volt. Másfél hónapos korára teljesen befuccsolt a szopizás. Utána fejetem, de az is kész rémálom volt. Szóval én ezt nem akarom még egyszer. Meg szerintem a másodikkal amúgyis ügyesebb az ember. Több a tapasztalat.
2009. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnád szoptatni? Az elsőnél a stressz miatt ment el a tejed, ahogy írod, tehát a szervezeted tudja a dolgát. Nekem az elsőt sajnos fél évig sikerült csak szoptatni, mert akkor még nem támogatták ennyire a szoptatást. A kicsiket meg majdnem 2 évig.. Ha bízol magadban és elhiszed, hogy sikerülni fog, akkor minden rendben lesz. A legfontosabb azonban az önbizalom. Én például a a kicsiknél még cumisüveget se vettem, mert annyira tudtam, hogy szoptatni akarok és tudok is majd. Bejött:))))
2009. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha egyszer tudod a kérdésedre a választ, akkor miért stresszelsz?
2009. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt én is 3 hónapig szoptattam hasonló okok miatt mint te. A másodikat 15 hónapig és akkor is azért hagytuk abba mert már kezdett vetkőztetni. Kár már most ezen idegeskedned, sikerülni fog biztosan.
2009. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!