Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 éves lányom még napjában...

2 éves lányom még napjában többször szopizik és éjjel is kétszer minimum. Szeretnénk újabb babát de eddig nem jött össze. Miért nem tudok teherbeesni szoptatás mellett?

Figyelt kérdés
Peteérésem pedig van, Uh-n nézte a nőgyógyász. Menstruáció előtt folyton napokig pecsételő vérzésem van ami eddig nem volt csak mióta próbálkozunk. Szerintem nem tud megtapadni ha a megtermékenyülés össze is jön. Milyen szert vagy gyógynövényt lehetne szednem, hogy szoptatás alatt teherbe tudjak esni? Nem szeretném elválasztani. Köszönöm!
2011. márc. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős koráig szeretnéd szoptatni?
2011. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

Első körben nem hiszem, hogy el kellene választani a lányodat, de ehhez tudni kellene, hogy a szoptatásnak mennyi köze van (vagy egyáltalán van-e) ahhoz, hogy nem sikerül teherbe esned.

Szerintem ez már szaktanácsadói témakör. Én nem tudok, de nem is mernék neked semmilyen házi praktikát vagy szert ajánlani, ez már szakmai szintű kérdés.

Ha valós fizikális, hormonális oka van, hogy nem sikerül, akkor azért, ha viszont nem, akkor meg azért kellene erről szakemberrel is beszélni szerintem.

www.ibclc.hu

2011. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves xStefix! Az a baj csak ezzel, hogy én elmentem már két nőgyógyászhoz is és rögtön elhajtanak ha meghallják, hogy szoptatok még és akkor ki sem akarnak vizsgálni pedig már magánrendelésen is voltam. A peteérést követték csak nyomon mást nem. Most palástfű meg cickafark teát iszom. Szerintem sárgatestelégtelenségem van, de ezt csak gyanítom.
2011. márc. 20. 08:54
 4/4 xStefix ***** válasza:

A szakembert én laktációs szaktanácsadón IBCLC (is) értem.

Közöttük is van szülész-nőgyógyász, csak nem tudom, te hol laksz és hogy vidékre elutaznál-e hozzájuk. - De telefonon szerintem akkor is tudnál velük beszélni!

2011. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!