Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt hogyan lehet...

Szoptatás alatt hogyan lehet teherbeesni, mármint szoptatok még, de szeretnék még egy bébit és nem is tudom, hogy ilyenkor hogy jó csinálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Nemrég olvastam egy kérdést erről, de nem találom. :(

Azt nem tudom, hogy a szopiztatás méhösszehúzódása mennyire okozhat vetélést és szopi időszakban mit lehet tenni a biztonságosabb teherbeesésért és kihordásért?

2009. ápr. 18. 21:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvosom, hogy 6 hét után elvleg teljesen regenerálódott a méh, és ha rövid időn belül újjabb magzat lesz (ha rendesen szült a mama) akkor nincs semmi akadálya, de 6 hónappal a szülés után, már nyugodtan jöhet az újjabb terhesség.A szoptatást meg úgy tudom ez anyyiban befolyásolhatja, hogy megváltozhat az anyatej íze és lehet a baba abba hagyja a szopit.De hallottam már olyat, hogy az anyuka a 2. terhessége alatt végig szoptatott, és a 2. szülés uán mind a két babát szoptatta.

Mi is már próbálkozunk a kistesón, most 8hós a kisfiam.Igaz ő már nem szopizik.

Sok sikert a kistesóhoz! :)

2009. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia én csak növérem esetét tudom. 1 éves volt a kislánya mikor terhes lett peid még szoptatott, már nagy volt a hasa, de a baba akkor is szopott, aztán abba hagyta, sztem nem minden babának más a tej ize, azota a 2 kislány 12 és 14 éves, semmi bajuk,
2009. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!