Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy lefejni...

Miért van az, hogy lefejni 30-40 ml-t tudok nagy kínszenvedés árán, viszont ha a kisfiam szoptatom és lemérem, akkor 60-70 ml-t eszik? Más is járt így?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy baba általi szopás sokkal intenzívebb, mint egy mellszívóé. már én is jártam így. Alig fejek mostanában.
2009. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha sem lehet annyit fejni, amennyit a baba ki tud szívni a ciciből. A babák technikája sokkal jobb mint a legjobb fejőgépé:)Maga az, hogy a pici szopik, az is tejelválasztás serkentő. Van, akinek bőven van teje, de fejni mégsem tud, mert nem indul be a tejleadóreflex, csak ha a babája szívja:)))
2009. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a babák a legjobb "fejőgépek". :)
2009. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam, még mindig szopik. Nem fejtem mert mikor próbáltam max. 20 ml-t sikerült lefejnem azt is kínkeservesen. Mindig mellre raktam ha kérte.A mai napig előfordul, hogy csöpög a tejem ha kevesebbet szopik. Szerintem ne kínozd magad.
2009. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!