Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges hogy újra eltünjön...

Lehetséges hogy újra eltünjön a menzeszem miután már 4x megvolt azért mert kislányom mostanába sokat kéri a cicit? 19 hónapos

Figyelt kérdés
Kb most kellene volna már megjönnie de a tesztem negativ
2011. márc. 23. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
IGEN! amíg szoptatsz, nem fog "óramű" pontossággal megjönni a menzeszed! Nekem volt 23 napos, de volt 44 napos is... Meg a kettő között rengetegféle... :-S
2011. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem a 2. gyermekem után volt, hogy megjött párszor, aztán valahogy elkezdtem fogyni is és nem jött meg hónapokig. Fura volt, mert az 1. babám után szépen beállt a ciklusom 29 napra, a 2. után meg 30-32 napokra jött meg a nagy kihagyás után is, pedig mindkét gyermekem elég intenzíven szopott egy éves kora után is éjjel is, én nem éreztem különbséget, hogy mért alakult máshogy a dolog.
2011. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!