Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fejezzem be emiatt a szoptatás...

Fejezzem be emiatt a szoptatást? Úgy sajnálom a babám!

Figyelt kérdés
A terhesség alatt is nagyon szeles voltam,de ez a szüléssel nem lett jobb,hiába nem eszem semmi olyat!Babám meg nagyon szenved a szélgörcsöktől!3 hós
2009. febr. 24. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne fejezz be, kérj tanácsot gyógynövényes teára védőnőtől. Ki fogja nőni hamarosan amúgy is. E miatt abba ne hagyd!
2009. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

el fog múlni. az én babám is nagyon sokat pukizott, és

nem használtak az erre való cseppek sem. ma már 5 hós.

2009. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem semmi estre sem, az en babam is hasfajos(jo hir, h ahogy no tenyleg ritkulnak a gorcsok), en is dietaztam de nem vagyok biztos benne hogy a dietanak van valami ertelme egyaltala, mert erre csak az ido mulas a megoldas. egy baba szamara az anyatej a legkonyebben emesztheto etel, mar csak azert is szoptasd ,mert barmely tapszertol csak nehzebb lesz, meg jobban fog fajni a pocka. kitartast
2009. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő is sokat pukizik!Most 8-at tornáztattam ki belőle!De alig alszik szegény,se éjjel ne jó,se nappal!
2009. febr. 24. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tápszertől tényleg valószínű, hogy még rosszabb lenne. Abba ne hagyd a szoptatást! A cseppek tényleg semmit nem érnek, én egy homeopátiás, fitoterápiás orvosnak több esélyt adnék, barátnőm kislányával csodát műveltek 3 nap alatt. Találsz a neten jegyzéket a homeos orvosokról. Mi is sokat szenvedtünk, mert a kisfiam is rettenetesen hasfájós volt, de akkor még (most 5 éves) sajnos nem hallottam erről a fajta gyógyítási módról. Azóta nem szenved vele, amióta elkezdett többet mozgolódni, felülni, mászni, stb. Azóta is elég szeles, de kimozogja és nem szenved tőle.
2009. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!