Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is van úgy, hogy nem...

Más is van úgy, hogy nem fogy, hanem hízik szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Terhesség alatt összesen 8 kg-t híztam, szülés után közvetlen már 2-vel kevesebb voltam, mint terhesség előtt, majd még 2-vel, azután elkezdtem hízni. Nem eszek többet mint előtte, és sokkal másabbat sem. Annyi van, hogy terhesség alatt nem bírtam édeset enni és most igen.

Mi lehet az oka? Esetleg a fogamzásgátló? Azaleát szedek. Vagy a vastabletta, amit szednem kell? Vagy az édes? A szoptatós teát mézzel iszom, de az is számít...

Teljesen kétségbe vagyok esve. Nem akarok fogyókúrázni amíg szoptatok, de azért hízni sem szeretnék.

Mit tehetek?


2009. febr. 24. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezeket a sorokat ezelőtt 3.5 évvel...

Terhesség alatt 6 kg hízás, szülés után -2 kg az eredeti súlyomhoz képest, szoptatás végére plusz 10 kg!!!


De ne aggódj! ez valószínűleg el fog tűnni, én legalábbis úgy voltam vele, hogy amint abbahagytam a szoptatást ( gyerkőc 7 hós volt ) egész egyszerűen magától leolvadt...


Mire egy éves lett, 2 kg maradt belőle, és ahogy visszamentem dolgozni, az a kis maradék ( ami már amúgy is szinte láthatatlan volt ) magától leolvadt, pedig nem diétáztam. Úgy tűnik, mi ilyen "fonákul" vagyunk programozva :-)

2009. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

iktasd ki a plussz édességet! egyél kevésbbé kalóradús étkeket, de egyél rendesen. Esetleg kezdj el mozogni, otthon tornázni. Lassan jön a jóidő,lehet majd a babával nagyokat csavarogni, akkor fognak olvadni a kilók!

Én 2éve szültem, de még csak most kezd helyére kerülniminden, igaz én 20kg híztam.

2009. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 80kg menten szülni,3hét alatt lementem 69-re,most meg már 71-2 vagyok.4hónapos a fiam és én is nagyon kívánom az édeset
2009. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A nagy csavargásokról annyit, hogy olyan helyen lakok, ahol 1 óra alatt bejárom az összes utcát, és eközben kb. 2 emberrel találkozom. :(

Kalóriadús ételek: ha azokat kiiktatom , alig marad valami. És mindig baj van a tej mennyiségével, nem merek kísérletezni. De amit eszek, az nem nagy mennyiség.

2009. febr. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!