Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már késő vagy helyre lehet...

Már késő vagy helyre lehet állítani?

Figyelt kérdés
3hetes múlt a babám de most olvasok a szoptatásról.eddig rosszul szoptattam az olvasottak szerint.azt írják hamar elapad.már elkezdhetett apadni vagy újra beindulhat a helyes szoptatástól.első babám és nem mutatták hogy kell helyesen.inkább lecsesztek mér szoptattam 5 percnél tovább első nap előtejből.de nem tudtam.örültem hogy sikerült valami.
2009. febr. 24. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogy rosszul szoptattál?Lehet,hogy velem van a baj,de nem igazán értem amit írtál.Kifejtenéd,hogy mi a probléma?
2009. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hagytam hogy hanyatt feküdjön a pici a fejét fordította felém.nem vártam meg hogy eljusson az érett tejhez hamar áttettem a másikra.többször bekeményedett a mellem mert nem szívta ki rendesen .azt hittem a keményebbe több van.sajnos semmitsem mondtak el a kórházban.nem tudom nem lesz e kevesebb a tejem mivel nem szívta ki mindig rendesen mert át tettem a másikra.
2009. febr. 24. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tejet eszik a baba és jól nő, akkor van elég tejed, ha aggódsz, hogy kevés van, akkor fejjél, attól több lesz. Van aki mindig azt a mellett feji, amiből éppen szopizott a baba, így szépen lassan több lesz és attól se kell aggódnod, hogy "el fejed előle". Vissza állítható még, ha egyáltalán bármi rossz, de abból amit írsz nem egyértelmű ez sem.
2009. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most sem értem tökéletesen ,ezért leírom,hogy én hogyan szoptattam/tok.Nekem varratszedés után a doki mondta,hogy pár hétig minden szopi után fejjem ki a maradékot.Mindig teljesen ürítsem ki a cicimet.Persze tökéletesen nem lehet,mert már szopi közben is termelődik a tej.

Én egyszerre csak egy mellből etetek.Megvárom,hogy magától elengedje a cicit,aztán még megkínálom ugyanabból a ciciből,ha nem kell neki,akkor ennyi volt,ha igen akkor eszik még egy kicsit a másikból.A lányomnak általában elég szokott lenni egy cici.Egy szopi ált. 10-15 percig tart.Remélem segítettem!


3 és fél hónapos kiscsaj anyukája

2009. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy helyreállítható! Mindig addig hagyd rajta a babád, ami ő nem engedi el, utána kínáld meg a másikból. Ha gyakran szopizni akar, akkor 3 óráig mindig ugyanarra a mellre tedd vissza, akkor a hátsó tejet is kiszívja. Ha úgy érzed kevés a tej, fejjél minden szopi után, vagy tedd gyakran mellre.
2009. febr. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!