Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hatásosak a tejapasztó homeós...

Hatásosak a tejapasztó homeós golyócskák?

Figyelt kérdés

Tényleg megváltoztatja a tej ízét, és ezáltal könnyebben abbahagyja a gyermek a cicizést?

/Kötekedők kíméljetek! Köszönöm!/

Másfél éves a fiam, örülök, hogy eddig szoptathattam, de már nagyon fárasztó. A másik pedig, hogy nem akar rágni (kenyér és ilyesmik), ha abbahagyná a cicizést, így rákényszerülne a szilárd ételekre is, mert amit most eszik az a nullával egyenlő.


2011. márc. 25. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek. Az én kisfiam mindig megharapott és 14 hónapos volt amikor úgy döntöttem, hogy leszoktatom a ciciről. Nekem használt a homeósbogyó és elapadt a tejem. Azt nem tudom, hogy megváltoztatja-e a tej ízét.

Sok sikert!

2011. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített, pedig 2félét is próbáltam. Az én Manóm már nem kérte a cicit. Végül a nőgyógyász által felírt Bromocriptin volt hatásos, addig folyton becsomósodott és fájt is a mellem.
2011. márc. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem használt a homeos bogyó.Ha elfogadod a tanácsomat,én 2éves kislányomat hónapja szoktattam le.Ezt úgy képzeled el,hogy kegyetlen függő volt,és szopival aludt el.Elkell határoznod pár napot rá kell szánnod,de nem több 1hétnél.Elmondtam neki,hogy ő már nagy kislány ciciben a tej kakás lett.És érezze a határozottságot,ne szánd meg.Nem könnyű,nekem a szívem majd meg szakadt.És igen kis idő elteltével tényleg jobb evő lett.Reggel este kakaót iszik,azelőtt öklendezett tőle.

Vagy bekenheted a melled,körömrágás elleni kenőccsel vagy ecettel.

2011. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xStefix ***** válasza:

Kicsit más: miért nem akar a kisfiad rágni? Szóltál erről az orvosnak, mit mondott rá?

Nehogy esetleg fizikális okai legyenek.

2011. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Rágni rág, csak lusta rá.

2011. márc. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!