Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A tejapasztó homeós bogyó...

A tejapasztó homeós bogyó mennyire hatásos? Mennyi idő alatt apad el a tejem? Nem fog begyulladni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Mivel hatóanyag nincs benne, annyi idő alatt fogsz elapadni, mintha nem szednéd.

Ha nélküle is begyulladna akkor vele is.

Ha nem, nem.

Ártani csak a pénztárcádnak és a gondolkodásmódodnak fog.

Miért hagyod hogy a homeomaffia téged is behálózzon, hülyének nézzen? Ez olyan megalázó.

2011. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy nincs benne hatóanyag?az meg legyen az én gondom hogy ártok e a pénztárcámnak!!És miért lenne megalázó???Inkább gyógyszerezzem magam aminek lenne egy csomó mellékhatása? Ilyen válaszokra nem vagyok kiváncsi!!
2011. szept. 15. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én szedtem, urtica 30at, és igenis használt. Próbáltam anélkül, nagyon fájt, fejtem, jegeltem, semmi. Amikor beszedtem kb egy-két hét alatt elapadt ( két doboz ment el, kb 1000 Ft, nem egy nagy tétel a fájdalomhoz képest...), mondjuk mellette továbbra is jegeltem. Nekem átlagos mennyiségű tejem volt, biztos attól is függ.
2011. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem a 15öst adták nem a 30ast.azt mondták az is apasztásra való!?Már nekem sincs sok tejem, egy nap kb 5-600 mili jön le 3 fejésből.és te közben mennyit fejtél? az jó lenne ha 2-3 hét alatt elapadna :-) Köszi a választ
2011. szept. 15. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

15-ös nem apaszt, hanem megtartja a már meglévő mennyiséget.

A 30-as apaszt!

Mindkét gyerekem szoptatása utána ezzel apasztottam a tejemet, és nem gyulladt be, szépen elapadt mindkétszer gond nélkül!

A 15-öst ne szedd be. Gratulálok a patikusnak.

2011. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
70%

A nagyobb hatóanyagtartalmú (itt a 30-as) az, ami ténylegesen apaszthat.

Illetve mintha úgy olvastam volna, hogy esetleg a kisebb is, ha túl nagy dózist veszel be, mert akkor ellentétesen hat.. de ez nekem inkább úgy logikus, hogy akkor vagy semmi, vagy épp nagyon megnyomja a tejed. Meghát minek kísérletezni, ha van direkt megoldás az apasztóssal? :)


Gratulálok annak, aki szerint a homeopátia hülyeség. :( Valószínűleg nem próbálta, de azért nagyon tudja. Vagy igen, de nem volt hatásos és ezért már anblokk gagyi is. Micsoda logika.

2011. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!akkor visszaviszem a patikába hátha kicserélik.
2011. szept. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!