Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan számolják a két szopi...

Hogyan számolják a két szopi közötti időt? Amikor befejezte és utána 2 vagy 3 óra, vagy amikor megkezdi a szopizást?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kezdetétől számoljuk a 3 óránkéntit, de erre a baba a legpontosabb óra, órát lehetne nálunk állítani hozzá.
2011. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 xStefix ***** válasza:
Nem hurroglak le, de a módszer akkor sem túl jó, az meg még kevésbé, hogy az orvosok is ezt javasolják. De nem lepődök meg. :(
2011. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem tartom rossznak, gyarapodik, nagyon nagy ütemben, elmúlt a hasfájása és sokkal kevesebbet sír. Nem hiszem hogy azért mondják a dokik , mert rossz.

Nekem az volt a lényeg, hogy ő jól legyen, és ne kelljen espumisant,infacolt,köményteát adni neki, mert nemhogy nem használtak, de rengeteget ronott, főleg az espumisan.

2011. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 xStefix ***** válasza:

Több oka is lehetett annak, hogy fájt a babád hasa. Az, hogy ez a módszer ép hatott, még nem jelenti azt, hogy azért, mert annyira jó (hiába orvosok mondták); szerintem inkább "szerencsétek" volt.

Mindezzel nem téged kritizállak ám, és nyilván örömteli, hogy javult a helyzet - de korántsem biztos, hogy attól, mert itatod a babádat és mert szigorúan kivárod a 3 órát. Szerintem más mechanizmus van a háttérben, de látszólag tényleg ez a módszer vált be nálatok.

2011. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig biztosan ez vált be, mert rengeteg dolgot kipróbáltunk és más nem segített, csak az hogy az igény szerinti szoptatást abbahagytuk.

Azt még hozzáfűzném, hogy ezt 3 hete csináljuk és azóta 1 dl vizet ha megivott sokat mondok, mert nem vagyok katonatiszt, hogy percre pontosan kivárjam a 3 órát.

De tény az is, hogy így jut időm sokmindenre amire az igény szerinti szoptatás mellett nem jutott, mert volt hogy félóránként akart enni, aztán mindent kihányta, tehát TUTI HOGY EZ SEGÍTETT NÁLUNK.

2011. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nálunk is a gyerek a legpontosabb óra,2óránkénk szopizik,az előző evés befejezésétől számolva!Mi is hasfájósak vagyunk sajnos!
2011. ápr. 15. 19:52
 17/18 xStefix ***** válasza:

Akkor lehet, hogy eredetileg is ez volt a baba igénye, csak nem derült ki előzőleg egyértelműen.

De nem spilázom tovább, végülis nem ez volt a téma. :)

2011. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 xStefix ***** válasza:
Egyébként én gyerekem is óramű volt, nálunk pöccre 2 és 3/4 óra volt a ciklus. :)
2011. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!