Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Keves a tejem es urtica urens...

Keves a tejem es urtica urens ch5 ot szeretnek szedni h szaporitsam babam csak 2 hetes . Szedhetem? Menyit es hogy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan szedheted. Én úgy szedem, hogy napi 2*5 golyó 5 napig aztán 2 nap szünet.

Arra figyelj, hogy előtte és utána fél órával se enni, se inni nem szabad, és a golyót nem szabad kézzel megfogni. A kupakjából kell bevenni és a nyelved alá tenni.

Remélem segítettem.


Boldog babázást :)

2009. febr. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a laktoherb tea is nagyon jó én mindegyik babánál ezt ittam és nem volt semmi gond
2009. febr. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is Laktoherbbel sikerült szaporítanom. Én próbáltam más szopis teákat meg homeos bogyókat, ez jött be. Amikor elkezdtem inni már két mellből kellett szoptatnom egy evésre, most (1 hét telt el) elég az egy mell, sőt sokszor annyira tele van, hogy fejnem is kell, pedig általában 120-130ml-ket eszik a 6 hetes kisfiam.

2009. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedem az Urticat, de csak kúraszerűen szabad használni. 3 napig 3*5 bogyó, 2 napig 2*5 bogyó és utolsó nap 1*5 bogyó. Ha érzem hogy kevesebb a tejem, akkor ismét csinálok egy kúrát. Már vagy 3 hete ért véget az utolsó kúra, és mindig szépen van tejem.

Kisfiam 5 hós, és eddig csak anyatejes.

Ha esetleg az Urtica nem válik be, próbálkozhatsz a Ricinus Comunnis CH5 bogyóval is.

2009. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy én is itt kérdezek de engem is érdekel .Laktoherb teát csak Magyarországon lehet kapni?Én a kislányommat amikor szoptattam nagyon bevált valaki hozott pár dobozzal.Most várom a második babám és nagyon szeretném időben beszerezni.
2009. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat sajna nalunk nem lehet kapni lactoherb teat igy marad az urtica
2009. febr. 26. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!