Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért csinálja ezt mostanában?...

Miért csinálja ezt mostanában? 4hetes babám mindig szopna. Van amikor szopik fél órát elalszik rajt vagy kicsúszik a szájából, de amikor leteszem kb 3 perc és hisztizik. Megint visszateszem szopiznik kicsit beájul és újra kezdődik.

Figyelt kérdés
volt olyan hogy 20 perc alatt jól lakott 90 100at evett most meg órákon keresztül,80 90körül és órákon keresztül.alig birok vele este 7től éjfélig hisztizik.cicin meg elvan.Tegnap 2órán keresztül csinálta. Aludt vagy 20 percet megint hisztizett. újra szopizott vagy 2és fél órát. Mégis alig alszik el
2009. febr. 25. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a lányom 3 hetes kezdte ezt, és pár nap alatt oda jutott, hogy ha 2 centis távolságba kerül a cicimtől, már ordított.

sok mindennel próbálkoztunk, végül a védőnő és a gyerekorvos is csak a vállát vonogatta, hogy ilyen iszonyat nagy komfortszopási igényt nem lehet 2 cicivel kielégíteni - így aztán kapott egy cuclit, már aznap megszokta és megszerette.

A szoptatást nem befolyásolta, hál istennek.

Most 5 hós, sokat cumizik, de még többet játszik vele, mondhatni a legjobb barátja lett - utánam :D :D :D

2009. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mostanában kezdte, akkor lehet, h. növekedési kiugrása van. Ilyenkor az én fiam is állandóan szopizott, pár nap alatt lecseng.
2009. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Mi 8 hetesek vagyunk, és mi is ezt játszottuk.óránként ettünk 20 percig,aztán kis alvás,majd megint szopi,büfi,szopi büfi pici alvás,és kezdődik elölröl.Én is megijedtem,és egy szoptatási tanácsadot hívtam fel gyorsan.Nálunk csak fejlődési ugrás volt,amit 2 nap után elhagyott,hála.a lényeg, hogy ne ijedj meg,és ne légy ideges.szoptasd amikor ő kéri most pár napig csak ezzel tudsz foglakozn,de aztán ez változni fog.Kitartást.

2009. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!