Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet enni savanyú káposztából...

Lehet enni savanyú káposztából készült ételt ha még szoptatok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ajánlott szoptatás alatt K betűs ételeket és hüvelyeseket enni de van aki mégis eszik és nincs semmi baja tőle illetve a babának?Vagy próbáltátok már?Mik a tapasztalatok?Toros káposztát csinálnék holnap ebédre és mivel nagyon szeretem ennék is belőle.
2009. febr. 25. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én 4 hónapos koráig nem mertem ílyeneket enni. Utánna is csak mértékkel.

3 hete ettem akkor viszont semmi gond nem volt, de az én babám már 10 hónapos

2009. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam az első gyereknél úgy volt, hogy nagyon vigyáztam, mit eszem, mégis hónapokig szenvedtünk a hasfájással, a másodiknál mindent ettem, amit csak megkívántam, legyen az káposzta, babgulyás, paradicsomos ételek stb. Semmi baja nem volt. Most a harmadik babámnál tegnap megkóstoltam a székelykáposztát, szerintem picit bánthatta, de adtam neki Infacolt. Egyébként csak a húst és kevés levét mertem enni, de ugye azért abban is főtt a káposzta. Szerintem ez mindenkinél más.
2009. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki kicsi adaggal, ha nem fáj a pocak, akkor szépen lassan fogyaszthatod.

Az én babámnak sajnos még bántja a pocakját:(

2009. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Akkor talán egy kicsit eszek majd belőle igaz az én fiam is picit hasfájós de az infacol eddig segített ha mégis fájna majd tőle a pocakja remélem akkor is beválik majd.
2009. febr. 25. 15:58
 5/5 anonim válasza:
Én ettem székelykáposztát, és nem fájt a pici pocakja töle, pedig még csak 8hetes. De a borsótól viszont igen. Ez mindenkinél más. Én elöször csak kis adagot ettem, kevés káposztával.
2009. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!