Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idegesebbek lesztek bármi...

Idegesebbek lesztek bármi apró, jelentéktelen dolgokra? ------ha nme is nektek van igazatok de utóbb látjátok be? 5h km

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, mindenkivel előfordul, mivel változnak a hormonok. Sok ilyen és durvább is lesz még.
2011. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
neki ez nem árt?pláne ilyen korai szakaszban?
2011. júl. 8. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Én alapból is heves vérmérsékletű vagyok, bár amilyen hamar felhúzom magam olyan hamar le is higgadok.

Én ezt sajnos akármennyire is próbálom, egyelőre még nem tudtam kikerülni. Szerintem ennyitől nem lesz baja a babának, inkább a tartós stressz az szerintem, ami már komolyabb reakciókat is elindít a szervezetedben, és az már árthat neki.

2011. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előző terhességemnél és most is gyakran felpörgök kétszázra. Úgy fel tudom húzni magam. A második trimeszterben pedig már nagyon nyugis voltam. Most még nem tartok ott. Ja és sokszor kell elnézést kérnem a férjemtől, mert tényleg próbára teszem... :-)
2011. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az ijedtséggel mi a helyzet attól lehet baj?
2011. júl. 8. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
20:57-es vagyok. Ijedtség? Persze megijed az ember, de ne sűrűn... Miért kérdezed? Horror filmeket nézel? :-)))
2011. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
horror nem dehogy legalábbis most nem :) nem pl. vezetéskor?vagy moziba stb? attól nem lehet vetélni ugye?
2011. júl. 9. 09:12
 8/8 A kérdező kommentje:
és ijedtségtől mért jön elő a has szurka érzés?
2011. júl. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!