Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A Cerazette szedése alatt...

A Cerazette szedése alatt tapasztaltatok közti vérzést?

Figyelt kérdés
A 10. napon vagyok, úgyhogy még a menzire sem foghatom. Amióta szedem, össze-vissza van menzim. Tapasztalt valaki hasonlót?
2010. jún. 17. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az első levél végénél tartok, eddig még nem volt semmilyen vérzésem.
2010. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hónapig szedtem és egyszer sem jött meg alatta.
2010. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én még csak a második adagnál tartok, se már vagy négyszer volt menzim. Kezdek félni, hogy nem elég "erős" számomra. 8 hónapos babámat ugyanis már nem szoptatom háromóránként. Szerintetek lehet ettől, vagy inkább menjek el dokihoz?
2010. jún. 18. 07:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam ahogy te kérdező! Oda jutottam ezzel,h másfél hónap folyamatos vérzés után elmentem a dokimhoz,aki javaslatára azonnal abba hagytam a szedését,mert szerinte attól függetlenül,h a betegtájékoztatóban ez normálisnak van titulálva,abszolult nem normális dolog! Nekem azt mondta,h nem szeretné,h a későbbiekben problémám legyen ebből,igy abba hagytam!
2010. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt. én 3-4 hónapig csináltam ezt így, aztán hívtam csak fel a dokit, aki azonnal leállított a fogamzásgátlóról. Egyfolytában menzisztem, hol kicsit, hol jobban... nagyon utálatos dolog volt. És ugye mindezt szoptatás mellett. A gyógyszer abbahagyása után 2 hónapig nem volt semmi, után kezdtem újra menstruálni, de már rendesen.
2010. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Ma voltam dokinál, ő szerinte normális dolog, ez az egyik mellékhatás. Csak már nagyon unom, s elégé kellemetlen is. Mégegyszer köszönöm.
2010. jún. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!