Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Novemberben szültem és még...

Novemberben szültem és még nem jött meg a mesim! Ez normális szülés után? Vagy keressem fel az orvosomat? És a Szocpolt hol tudom igényelni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor normális hogy még nem jött meg. nekem 7 hónapig nem volt semmi. A szocpolt pontosan nem tudom, de szerintem a legtöbb bank tud felvilágosítani róla.
2009. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amíg szoptatsz, normális, hogy nincs mensi.

3 hónapos a babám, és még nincs semmi nekem se.

Azt mondta a doki, hogyha szoptatás után pár hónappal még mindig nincs, akkor kell őt felkeresni.

2009. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!Arik vagytok!
2009. febr. 26. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem 4honapos a kisfiam és nekem rendesen be állt a menszeszem.Pedig az orvosom azt mondta hogy nem igazán fog megjöni,de nekem nem így lett.Csak mikor meg jön a menszeszem akor nagyon nyügös a kisfiam ugyan is szopizik csak.ÜDV A szocpolt bár melyik bank fioknál meg lehet igényelni.Csak nagyon szigoru feltételek vannak PL:nekünk már kész a házunk 90%-ra és nem kapjuk meg a szocpolt ,mert a kölcsék vetésünk több mind amennyiből ki hozztuk a házat.Ennyi a Magyar Államtol.
2009. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!