Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is érzi amikor termelődik...

Más is érzi amikor termelődik a tej a cicibe? Lehet furcsán hangzik, de én érzem. Ilyenkor enyhén fáj.

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is érzem, ez normális! Eleinte akkor is éreztem, mikor egyszerre sokat ittam. (lehet, hülyén hangzik) Most már csak akkor érzem, ha szopizás közben megindul. Szerintem normális, és jó is mert így tudom, hogy van elég.

Minden jót!

2009. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem neha mar attol is beindul, ha sir a babam, vagy ha ra gondolok:-) olyan bizsergeto erzes, kicsit kellemetlen, de elviselheto.
2009. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ezek voltak: az első pár hétben nekem is fájt a mellem, amikor sírt. Aztán már csak akkor, ha sokat ittam egyszerre, most már csak szoptatáskor érzem az első fél percben, ahogy megindul.
2009. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tejleadó reflex, az elején éreztem enyhe "húzás" a cicimben
2009. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rögtön akkor érzem amikor elkezd szopni,hanem amikor ráérez az ízére,akkor azt is hallom,hogy "spriccel"a szájába,és ilyenkor a másik mellem enyhén feszül.Csak sajnos lusta szopizni rendesen :-(

És nagyon sokat iszom pl fél óra alatt 1L,akkor is érzem hogy feszül,vagyis olyan másabb a mellem.

2009. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!