Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Paradicsomos dolgokat lehet...

Paradicsomos dolgokat lehet enni szoptatás alatt? És sűrített paradicsomból készült ételeket? Pl töltött paprika?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az én bölcs nagymamám, hogy bármit egyek meg, ami jól esik és amúgy nem szokott nálam semmiféle emésztési gondot okozni. Én ennek fényében töltött káposztától kezdve mindent ettem és a világon semmi baja nem lett a babának. Az uborkát nem bírom , attól - bocsi h így írom - folyton büfizek, egyszer megettem egy karikával, utána egész nap ubiszagút büfögött a lányom is. De minden mást ettem és nem volt pocakfájós.
2011. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. ápr. 3. 15:45
 3/4 xStefix ***** válasza:
76%

Edd, amit gondolsz és figyeld, hogy a babád mit reagál rá!

Ha valamiben nem vagy biztos, vagy előzőleg neked is gondot okozott, azzal legyél óvatos. Nem kell tiltólistára tenni, de inkább csak keveset próbálj belőle.

Ha pedig a családban valaki allergiás valamilyen ételre, azt inkább kerüld még egy ideig.

2011. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!