Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg igaz, hogy ha valaki...

Tényleg igaz, hogy ha valaki várandóssága alatt szoptatja az első babáját, annak megkeseredik a teje, illetőleg nem javasolák a szoptatást tovább?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a babám mikor teherbe estem megint,nem akart tovább szopizni,pedig volt bőven tejem.Azt viszont nem hinném,hogy nem javasolják.
2011. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozhat valóban a tej íze, de hogy keserű lesz-e nem tudom, nem kóstoltam. Az én lányomat piszkosul nem zavarta, ha megváltozott is, ő ugyanúgy szopizott, mint addig.

Sok orvos automatikusan a szoptatás elhagyását javasolja, mások, a kicsit lazábban, felvilágosultabban gondolkodók pedig azt mondják, hogy addig,míg a terhesséegt nem zavarja, nem görcsölsz miatta, nem voltál előzőleg veszélyeztetett vagy most nem vagy az, akkor a terhesség magában nem indok a szoptatás elhagyására.

2011. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak egy régi rossz beidegződés, az orvosok részéról, ugyanoylan mint a 3 óránkénti szoptatás, teáztatás, korai hozzátáplálás.
2011. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha babád igényli az anyatejet, akkor nyugodtan szopizzon, akár a szülésig.
2011. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!