Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell szedni az urtica...

Hogyan kell szedni az urtica urens 5 ch-t? Lehet egyszerre mind az 5 bogyót pl reggel? Nem vettem hozzá speckó fogkrémet, meddig nem lehet fogat mosni utána mentholossal?

Figyelt kérdés

És ha beindítja a tejet, mikor kell abbahagyni, És hogyan? Fokozatosan csökkenteni?

Bocs a sok kérdésért, de a gyógyszertárban csak annyit mondtak, napi 5 bogyó, és ha pl reggel fogat mostam,csak este vegyem be. Ill. itt olvastam, hogy apaszthatja is a tejet, ezért kérem a segítségeteket!


2009. márc. 3. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Én 3*3at szedtem és így is jó volt.Nem csak a fogkrém a lényeg:minden mentolos,kámforos dolog pl rágó,cukor,illóolaj...
2009. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Naponta 1x5 golyó, egyszerre, mindegy, hogy a nap mely szakaszában. Előtte és utána legalább 20-20 perc teljen el, amíg nem mosol fogat (a fogkrém teljesen mindegy) s nem iszol, eszel.

Ha beindult a tej, abba kell hagyni, s ha újból apadna, megint kúraszerűen szedni, ugyanúgy 1x5öt.

Én is szedtem a szülés után közvetlenül, egy hengerrel elfogyott, azóta nem kellett, mert van tejem rendesen.

üdv: 4 hetes kislány anyukája

2009. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 3*5-öt vettem be!
2009. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Általánosságban a ch5 alacsony potenciálnak számít, így a napi adagolása 2-4 alkalom, ha ezt erősen túlléped, akkor fordulhat elő, hogy az ellenkező hatást éred el, mint amit szeretnél. Minden homeopátiás szer használata után min. fél órát kell várni az evés, ivással, mivel az erősebb illatanyagok közömbösítik a hatásukat. A homeopátiás termékekhez nem lehet hozzászokni, így nincs olyan, hogy X. naponként szünetet kell tartani.

Az urtica urens ch5-öt 2-3*5 napi adagban szokták javasolni, hogy meddig, azt majd neked kell kikísérletezned, valakinek folyamatosan kell szednie, valakinek úgy jobb, ha 3-4 naponként beiktat egy nap szünetet.

2009. márc. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!