Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hetes a babám. Lustácska...

4 hetes a babám. Lustácska volna vagy mi lehet a gond, hogy egy idő után elalszik a cicin?

Figyelt kérdés
Az elején amíg jól jön a tejcsi szinte fal, majd utánna teljesen bealszik és nem hajlandó szopizni tobább. Ha leteszem, 10 perc múlva sír és ismét szopizni akar de megint bealszik. Így van, hogy egy evés több mint 1 óráig is tart. Nem olyan sok a tejem, szerintem éppen annyi amennyi neki kell, de így nem is tudom szaporítani, mert a cicin nem hajlandó dolgozni. Fejni is szoktam, ha nem megy nagyon el az idő, de csak egy kevéske jön. Járt már valaki hasonlóan?
2009. márc. 3. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lusta, hanem elfárad. Higyj magadban! Mindig lesz elég tejcsid, mindig annyi, amennyi neki kell. Ne idegeskedj emiatt! Én sokszor le sem raktam a babócámat, hanem a mellkasomra fektettem és volt úgy, hogy 2 órát is aludt. 3 hónapos kora után kezdett csak el 2 óránként szopni előtte 3/4, vagy 1 óránkánt akart enni. Még nagyon kicsi a babád, légy hozzá türelmes.

Jó babázást!

2009. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak azért kérdeztem, mert elég zűrös volt az elején a szopizás. A kórházban éjszaka megetették cumisüvegből tápszerrel és azért gondoltam, hogy abból könnyen jött és így nem akar nagyon dolgozni a kis drága.10-10 gramm tejjel a mellemben, és persze tápis rceptel jöttünk haza, 2 napig pótolgattam -kiskanállal- majd inkább cicire tettem mindig. Szeretném ha kicsit több lenne a tejcsi, de ha hetente hízogat akkor biztosan elég neki. Köszi!!!
2009. márc. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!