Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan, hogy az első...

Van olyan, hogy az első babánál nem volt, vagy nagyon kevés teje volt az anyának de a másodiknál nem volt gond, és volt rendesen teje?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan így.

első gyerekkel kevés volt a tej tápszer azt csak akkor ette ha már nagyon éhes volt inkább cicizett órákig. felette ülve ettem meg ittam különben nem jutott időm .


most :

sokkal több tej van.

nyugodtabb is vagyok meg van időm enni

2011. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Mindkét fiam császárral született (sajnos). Az elsővel nagyon megszenvedtem kb. 8 hétig volt tejem, de fele-fele-be kapta tápszerrel, mert nem akarta szívni a cicim, elutasította...Most a kisfiam 9 hónapos és az első perctől kezdve rácuppant a cicire, ahogy megkaptam a kórházba és szépen csinálta magának mindig a tejmennyiséget:). Mostanra már alig-alig van, de csak reggel és este kéri a cicit, meg néha becsuúzik ebéd utáni alvásnál is egy kicsi.
2011. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm mindkét babáját császárral szülte, 1. babájánál kellett tápszerrel is pótolni (így 10 hónapig szoptatott, először cici, aztán tápi), most a 2. babáját csak szoptatja és sok teje van (lassan 5 hós a baba).

De fordítva is van barátnőm, első babáját sokáig szoptatta, másodikat csak 8 v 9 hónapig tudta.

2011. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva volt. Ez nagy mértékben függ attól, hogy a baba mennyire ügyesen szopik. Az első gyerekem úgy evett, mint a gép, a fiam meg állandóan elaludt a cicin, majdnem el is apadt a tejem emiatt. Szóval nyugi, még lehet, hogy fogod tudni szoptatni, de fontos, hogy az elején nagyon sokat legyen mellen, mert attól indul be a tej, a 3 óránkénti szoptatást felejtsd el.
2011. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ennek örülök, mert nekem még csak 1 van, és gyorsan elapadtam:)
2011. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!